FARMACIST- CLUJ

Confidential
Tip oferta Job
Nivel cariera Middle, Senior, Executive
Oras(e) Cluj Napoca
Domenii oferta
Sanatate
Farmacii

Responsabilitati:
- Eliberarea medicamentelor si a retetelor compensate sau gratuite;
- Oferirea asistentei de specialitate pacientilor/clientilor care se prezinta in farmacie fara prescriptie medicala;
- Identificarea nevoilor pacientilor/clientilor si oferirerea recomandarilor asociate acestora;
- Implicarea in realizarea targetelor lunare, in functie de obiectivele stabilite;

Cerinte
- Absolvent al Facultatii de Farmacie;
- Certificat de membru al colegiului Farmacistilor;
- Orientare catre pacient;
- Bune abilitati de comunicare si lucru in echipa;
- Experienta in farmacii de circuit deschis minim 1 an.

Oferta (bonusuri, beneficii)
- Garantia corectitudinii contractuale;
- Pachet salarial motivant(format din salariu fix si bonus pentru performanta)
- Mediu de lucru competitiv;
- Pregatire profesionala sustinuta prin training-uri si informatii de specialitate;
- Posibilitati de promovare profesionala si dezvoltarea carierei.